Szamba betonowe Nisko

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba odznaczają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Nisko

Szambo z montażem Nisko

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy bogaty asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.