Szamba betonowe Nowa Dęba

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem wybranych zbiorników na miejscu w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Nowa Dęba

Szambo z montażem Nowa Dęba

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z którym w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.