Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Nowa Sarzyna

Szambo betonowe Nowa Sarzyna

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, lecz również szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Nowa Sarzyna

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To niezawodny patent na to, by pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.