Szamba betonowe Oleszyce

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i instalacją tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się mocną budową i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z pewnością pokażą Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Oleszyce

Szambo z montażem Oleszyce

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.