Szamba betonowe Pilzno

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport całych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Pilzno

Szambo betonowe Pilzno

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, ale również szkodników i insektów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Pilzno

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.