Szamba betonowe Pruchnik

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba wyróżniają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Pruchnik

Szambo z montażem Pruchnik

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich standardów, ale jakość zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z jakim w czasie suszy będziesz trzymać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.