Szamba betonowe Przecław

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi doradcy z pewnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Przecław

Szambo z montażem Przecław

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych standardów, ale jakość zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy szeroki zakres pojemności pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.