Szamba betonowe Ropczyce

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem tych szamb na miejscu w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania szamb z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Ropczyce

Szambo z montażem Ropczyce

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z którym w czasie upałów będziesz trzymać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.