Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Stale poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Szambo betonowe Rudnik nad Sanem

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Rudnik nad Sanem

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.