Szamba betonowe Strzyżów

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem tych szamb bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – nasi doradcy z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Strzyżów

Szambo z montażem Strzyżów

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz trzymać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.