Szamba betonowe Tyczyn

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem tych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Tyczyn

Szambo z montażem Tyczyn

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z którym w czasie suszy możesz trzymać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.