Szamba betonowe Ulanów

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Ulanów

Szambo z montażem Ulanów

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych regulacji, jednak jakość gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z którym w okresie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Oferujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.