Szamba betonowe Zagórz

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi przedstawiciele z chęcią podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Zagórz

Szambo z montażem Zagórz

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich przepisów, ale jakość zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z jakim w czasie suszy będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy bogaty asortyment pojemności zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.