Szamba betonowe Zaklików

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Zaklików

Szambo z montażem Zaklików

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale też możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy szeroki zakres rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.