Szamba betonowe Augustów

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Augustów

Szambo z montażem Augustów

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty asortyment wielkości zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.