Szamba betonowe Biała

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z pewnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Biała

Szambo z montażem Biała

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie upałów możesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy bogaty asortyment pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.