Szamba betonowe Bielsk Podlaski

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Bielsk Podlaski

Szambo betonowe Bielsk Podlaski

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz również gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Bielsk Podlaski

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w czasie upałów. To niezawodny patent na to, żeby dbać o swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to najlepszy patent na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.