Szamba betonowe Ciechanowiec

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Ciechanowiec

Szambo z montażem Ciechanowiec

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup duży zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.