Szamba betonowe Dąbrowa Białostocka

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Dąbrowa Białostocka

Szambo z montażem Dąbrowa Białostocka

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy bogaty asortyment wielkości pojemników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.