Szamba betonowe Drohiczyn

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Drohiczyn

Szambo betonowe Drohiczyn

Czemu najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Drohiczyn

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie upałów. To niezawodny patent na to, by pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.