Szamba betonowe Goniądz

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem tych szamb na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się trwałą budową oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Goniądz

Szambo z montażem Goniądz

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie upałów możesz trzymać wodę zebraną podczas opadów. Oferujemy bogaty asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.