Szamba betonowe Hajnówka

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport całych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Hajnówka

Szambo betonowe Hajnówka

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także gryzoni i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Hajnówka

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa zbiornika na ścieki oraz komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.