Szamba betonowe Jedwabne

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi doradcy z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Jedwabne

Szambo z montażem Jedwabne

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy bogaty asortyment rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.