Szamba betonowe Kleszczele

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Kleszczele

Szambo betonowe Kleszczele

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz reprezentant z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kleszczele

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w czasie upałów. To niezawodny patent na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.