Szamba betonowe Knyszyn

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Knyszyn

Szambo z montażem Knyszyn

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z jakim w okresie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.