Szamba betonowe Łapy

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących maksymalną izolację. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Łapy

Szambo betonowe Łapy

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Łapy

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.