Szamba betonowe Michałowo

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych materiałów, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Michałowo

Szambo z montażem Michałowo

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogród bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź duży zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy bogaty zakres pojemności zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.