Szamba betonowe Mońki

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić także szamba o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Mońki

Szambo betonowe Mońki

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także szkodników i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Mońki

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Budowa szamba oraz zbiornika na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.