Szamba betonowe Nowogród

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba cechują się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Nowogród

Szambo z montażem Nowogród

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy bogaty zakres pojemności pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.