Szamba betonowe Sejny

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem tych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się mocną budową oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania i wykonywania szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – firmowi konsultanci z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Sejny

Szambo z montażem Sejny

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.