Szamba betonowe Sokółka

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą budową oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z chęcią pokażą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Sokółka

Szambo z montażem Sokółka

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.