Szamba betonowe Stawiski

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Stawiski

Szambo betonowe Stawiski

Dlaczego warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Stawiski

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, by pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba oraz zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.