Szamba betonowe Suchowola

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych surowców, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz własnemu domowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Suchowola

Szambo z montażem Suchowola

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w czasie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy duży zakres rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.