Szamba betonowe Szczuczyn

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba wyróżniają się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – nasi konsultanci z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Szczuczyn

Szambo z montażem Szczuczyn

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz trzymać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy duży asortyment pojemności zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.