Szamba betonowe Szepietowo

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących maksymalną szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Szepietowo

Szambo betonowe Szepietowo

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Szepietowo

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, by dbać o swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba i komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.