Szamba betonowe Tykocin

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i realizacji szamb z profesjonalnych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Tykocin

Szambo z montażem Tykocin

Poprzez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie upałów możesz trzymać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy duży zakres wielkości zbiorników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.