Szamba betonowe Wasilków

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Wciąż rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Wasilków

Szambo betonowe Wasilków

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale również gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Wasilków

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na deszczówkę to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.