Szamba betonowe Wąsosz

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania i wykonywania szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z pewnością pokażą Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Wąsosz

Szambo z montażem Wąsosz

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz trzymać wodę zebraną podczas opadów. Proponujemy duży zakres wielkości pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.