Szamba betonowe Zabłudów

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Zabłudów

Szambo z montażem Zabłudów

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale jakość gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów zbiorników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.