Szamba betonowe Zambrów

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Zambrów

Szambo betonowe Zambrów

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz również gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również woda nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Zambrów

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba i zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.