Szamba betonowe Brusy

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Brusy

Szambo betonowe Brusy

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc przy dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Brusy

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.