Szamba betonowe Człuchów

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Człuchów

Szambo z montażem Człuchów

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które można ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy duży zakres pojemności pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.