Szamba betonowe Dzierzgoń

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i zapewniasz swojemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Dzierzgoń

Szambo z montażem Dzierzgoń

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich standardów, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.