Szamba betonowe Gniew

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się mocną budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – nasi przedstawiciele z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Gniew

Szambo z montażem Gniew

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w czasie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów zbiorników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.