Szamba betonowe Jastarnia

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i realizacji szamb z najlepszych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi doradcy z pewnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Jastarnia

Szambo z montażem Jastarnia

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które można ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy bogaty zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.