Szamba betonowe Kartuzy

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Kartuzy

Szambo betonowe Kartuzy

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, lecz także gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kartuzy

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na wodę opadową. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.