Szamba betonowe Kępice

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem wybranych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia szamb z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z przyjemnością pokażą Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Kępice

Szambo z montażem Kępice

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale również opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogródek bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.