Szamba betonowe Krynica Morska

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się mocną budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania i wykonywania szamb z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – nasi doradcy z pewnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Krynica Morska

Szambo z montażem Krynica Morska

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Oferujemy duży zakres wielkości zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.