Szamba betonowe Łeba

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania i realizacji szamb z profesjonalnych materiałów, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Łeba

Szambo z montażem Łeba

Przez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup duży pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz przechowywać wodę zebraną w czasie ulewy. Oferujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.