Szamba betonowe Lębork

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Lębork

Szambo z montażem Lębork

Poprzez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Oferujemy duży asortyment wielkości pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.